Trenéři

Tomáš Marný

Tomáš Marný je vášnivý fitness trenér, který miluje sport a aktivní životní styl. Od útlého dětství byl nadšeným sportovcem a prošel řadou různých sportů, od fotbalu až po plavání. Tomášova láska ke sportu jej přivedla k tomu, že se stal profesionálním trenérem a začal sdílet své zkušenosti a vášeň s ostatními.

Tomáš je známý svým osobním a empatickým přístupem k tréninku. Nesnaží se svým klientům vnucovat jednotný program, ale raději tvoří individuální plány, které reflektují specifické potřeby, cíle a možnosti každého klienta. Jeho tréninkové metody zahrnují kombinaci silových a aerobních cvičení, která pomáhají nejen zlepšovat tělesnou kondici, ale také posilovat svaly a zvyšovat flexibilitu.

Ve svém volném čase rád objevuje nové sporty a aktivity, jako je jóga, horolezectví nebo paddleboarding. Mimo to se zajímá o výživu a zdravý životní styl, což ho přivedlo k tomu, že se stal certifikovaným výživovým poradcem. Tomáš zastává názor, že správná výživa je klíčem k úspěchu v tréninku a celkovém zdraví.

Jednou z jeho nejoblíbenějších aktivit je trávení času v přírodě, kde nalézá klid a inspiraci. Rád provádí venkovní tréninky s klienty, protože věří, že přirozené prostředí má pozitivní vliv na psychiku a celkovou pohodu. Tomáš je skvělým trenérem a mentor, který vám pomůže najít cestu ke zdravějšímu a šťastnějšímu životu.

-->