Trenéři

Sváťa Pulec

Sváťa Pulec , přezdívaný "Bivak", je fitness trenér a profesionální powerlifter, který se zaměřuje na posilování a tělesnou kondici. Sváťa se věnuje sportu od útlého mládí, kdy objevil svou vášeň pro powerlifting a těžké zvedání. Jeho tvrdá práce a odhodlání ho přivedly až na vrchol v této disciplíně, což mu umožnilo sbírat mnoho úspěchů a titulů v národních i mezinárodních soutěžích.

Jako trenér se Sváťa specializuje na trénink mužů, kteří chtějí zvýšit svou sílu, vytrvalost a svalovou hmotu. Jeho tréninkové metody zahrnují klasické powerliftingové cviky, jako jsou dřepy, mrtvé tahy a bench press, stejně jako doplňkové cvičení pro zvýšení stability a prevence zranění. Sváťa klade důraz na správnou techniku a bezpečnost, aby zajistil, že jeho klienti dosáhnou svých cílů efektivně a bez rizika zranění.

Kromě svého úspěchu v powerliftingu je Sváťa také známý svou neúnavnou pracovní morálkou a schopností motivovat své klienty k dosažení svých nejvyšších potenciálů. Jeho přezdívka "Bivak" odráží jeho neochvějnou odhodlanost a odolnost vůči překážkám, které přicházejí jak ve sportu, tak v životě.

Sváťa také rozumí významu správné výživy pro dosažení optimálních výsledků v tréninku. Vytváří individuální stravovací plány pro své klienty, které podporují růst svalů, regeneraci a celkové zdraví.

Ve svém volném čase rád sleduje nejnovější trendy a výzkumy v oblasti sportu, fitness a výživy, aby se neustále zdokonaloval a rozšiřoval své odborné znalosti. Sváťa je skvělým trenérem a mentorem, který dokáže inspirovat a vést své klienty na cestě ke zdravějšímu a silnějšímu životu.

-->