Trenéři

Ivana Kdovíjaká

Ivana Kdovíjaká je energická a nadšená fitness trenérka, která propojuje svůj život s aktivním životním stylem. Od dětství prošla řadou různých sportovních disciplín, jako je gymnastika, tanec a běh. Veronika se rozhodla stát profesionální trenérkou, aby mohla předávat své zkušenosti a vášeň dalším.

Ivana Kdovíjakáje známá svým laskavým a přátelským přístupem k tréninku. Místo toho, aby svým klientům vnutila jednotný program, raději sestavuje individuální plány, které odrážejí specifické potřeby, cíle a možnosti každého klienta. Její tréninkové metody zahrnují kombinaci HIIT, kruhových tréninků a jógy, které pomáhají zlepšovat tělesnou kondici a zároveň posilovat svaly a zvyšovat flexibilitu.

Ve svém volném čase ráda objevuje nové sporty a aktivity, jako je cyklistika, bouldering nebo pilates. Kromě toho se zajímá o výživu a zdravý životní styl, což ji inspirovalo k získání certifikace jako výživová poradkyně. Veronika pevně věří, že správná výživa je základem úspěchu v tréninku a celkovém zdraví.

Jedna z jejích oblíbených činností je trávení času v přírodě, kde nachází klid a regeneraci. Ráda provádí venkovní tréninky s klienty, protože věří, že přirozené prostředí má pozitivní vliv na psychiku a celkovou pohodu. Veronika je skvělou trenérkou a mentorkou, která vám pomůže najít cestu ke zdravějšímu a šťastnějšímu životu.

-->